VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI - Odpružení od 12/2009 do 10/2010, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CAYB, limuzína
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,18 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 81 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1080 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1010 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1040 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1005 kg |
Dostupnost