NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0 - Odpružení od 8/2000 do 1/2003, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, SR20DE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 114 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1085 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 960 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1085 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 960 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 393 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 162 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 173 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 114 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1085 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 960 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 378 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost