SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 - Odpružení od 5/2015 do 12/2016, 999 ccm, 55 kW, 75 hp, CHYB, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 12,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,2 mm |
| váha [g] | 100 g |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 100 g |
Dostupnost