MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 4-matic (176.051) - Odpružení od 7/2015 do 5/2018, 1991 ccm, 160 kW, 218 hp, M 270.920, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | hnědá |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | růžová (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 212 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,13 kg |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 69 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 4,8 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 281 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,07 kg |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 105 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 4 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| rozdělovač | 2 násobek |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | růžová |
| Průměr drátu [mm] | 14,00 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 199 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | růžová |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 287 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 13,5 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 157 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl AMG |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl AMG |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1135 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 980 kg |
| nikoli pro kód zvláštního vybavení | 483+213 |
| nikoli pro kód zvláštního vybavení | 486 |
| nikoli pro kód zvláštního vybavení | 677 |
| nikoli pro kód zvláštního vybavení | 950 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1135 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 980 kg |
| pro kód zvláštního vybavení | 483+213 |
| pro kód zvláštního vybavení | 486 |
| pro kód zvláštního vybavení | 677 |
| pro kód zvláštního vybavení | 950 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 215 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 278 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 4 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 210 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 4 |
| Průměr drátu [mm] | 14,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 353 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s komfortním podvozkem |
| Počet závitů | 4,6 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
| Barevné značení viz PDF | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost