AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro - Odpružení od 5/2015 do 1/2017, 2967 ccm, 160 kW, 218 hp, CKVD, Šikmá zadní část
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-line |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-line |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-line |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Materiál | Pružinová ocel |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-line |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-Line |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-Line |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Číslo produkce | K4030068 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | S-Line |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | S-LINE |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 14,50 mm |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Označení barvy | oranžová (2x) |
| Označení barvy | růžová |
Dostupnost