SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI - Odpružení od 9/2015 do 7/2016, 1197 ccm, 81 kW, 110 hp, CJZD, kombi
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,600 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 9,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 334 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,590 kg |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 67 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 337 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,59 kg |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 5,3 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 100 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 302 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová |
| Průměr drátu [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
Dostupnost