CITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 115 - Odpružení od 1/2013 do 5/2015, 1560 ccm, 85 kW, 115 hp, BHX (DV6FC), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,620 kg |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 6,8 |
| Průměr drátu [mm] | 10,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0407183E |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10,5 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | červená |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost