VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Odpružení od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | Cross |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 139 mm |
| Počet závitů | 5,25 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 102 mm |
| Počet závitů | 8,05 |
| Průměr drátu [mm] | 10,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 38,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Cross |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| ne pro variantu vybavení | Cross |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost