FIAT DOBLO valník/podvozek (263_) 1.3 D Multijet (263HXU1A, 263YXU1A, 263HYB1A, 263YYB1A) - Odpružení od 3/2016 do 12/2023, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 330 A1.000, 552 83 775, valník/podvozek
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| Délka [mm] | 423 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 374 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet závitů | 5,4 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 387 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 5,5 |
Dostupnost