CITROËN C3 / C3 ORIGIN III (SX) 1.6 BlueHDi 100 - Odpružení od 7/2016 do 5/2018, 1560 ccm, 73 kW, 99 hp, BHY (DV6FD), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,6 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 135 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 135 g |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 337 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 369 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Velká Británie |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost