MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 CDI (463.346) - Odpružení od 7/2011 do 8/2015, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.886, uzavřený terénní vůz
| Rozvor kol [mm] | 2850 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 529 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 10,5 |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 14,00 mm |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2400 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Barevné značení – barva 1 | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 11,40 mm |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2400 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 534 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Barevné značení – barva 1 | hnědá |
| Průměr drátu [mm] | 13,35 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 175 mm |
| Barevné značení – barva 1 | bílá |
| Průměr drátu [mm] | 12,70 mm |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2400 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2400 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 534 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 175 mm |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2850 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 168 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2850 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 529 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Rozvor kol [mm] | 2850 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 447 mm |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost