MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD - Odpružení od 10/2012, 2360 ccm, 123 kW, 167 hp, 4B12, SUV
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 326 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,54 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14,2 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,91 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,52 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14,2 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1150 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1250 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 272 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 4,8 |
| Průměr drátu [mm] | 15,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | GF3W |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost