FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) - Odpružení od 9/1999 do 3/2012, 1910 ccm, 59 kW, 80 hp, 188 A2.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 388 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | incl Active Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2003 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | incl Active Sport |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2003 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 389 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 389 mm |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,50 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 389 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 397 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 389 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Typ vozidla | SPORTING |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 262 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,61 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost