AUDI A7 Sportback (4KA) 55 TFSI Mild Hybrid quattro - Odpružení od 10/2017, 2995 ccm, 250 kW, 340 hp, DLZA, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 6,5 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 6,3 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 5,5 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 334 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro všechny sériové systémy tlumení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,3 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 16 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 278 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 126 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Klíčové písmeno | PD |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | E |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost