OPEL ASTRA J GTC 1.8 (08) - Odpružení od 10/2011 do 10/2013, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Šikmá zadní část
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,7 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 7,5 |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14,2 mm |
| Délka [mm] | 292 mm |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez nosiče kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez nosiče kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | FlexFix |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez nosiče kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez nosiče kol |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| Tažné zařízení | pro vozidla bez systému nosiče jízdních kol (na tažné zař.) |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | FlexFix |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14,2 mm |
| Délka [mm] | 292 mm |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Počet závitů | 7,8 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | FlexFix |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | MB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost