BMW 5 (E39) 520 d - Odpružení od 2/2000 do 6/2003, 1951 ccm, 100 kW, 136 hp, M47 D20 (204D1), limuzína
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 339 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,829 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 411 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,11 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 402 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 406 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 171 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | oranžová (3x) |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 398 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,400 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 79 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 79 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 9,5 |
| Průměr drátu [mm] | 11,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 406 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 9 |
| Průměr drátu [mm] | 11,50 mm |
Dostupnost