OPEL ASTRA G kupé (T98) 2.2 16V (F07) - Odpružení od 9/2000 do 5/2005, 2198 ccm, 108 kW, 147 hp, Z 22 SE, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Klíčové písmeno | QG |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr drátu [mm] | 8,9 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Klíčové písmeno | ZJ |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,85 |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 154 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 8,5 |
| Průměr drátu [mm] | 8,05 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Klíčové písmeno | QG |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr drátu [mm] | 8,90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,0 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Klíčové písmeno | ZJ |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 317 mm |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 154 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Klíčové písmeno | QG |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Nosnost přívěsu [kg] | 840 kg |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1015 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 780 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 271 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 5,5 |
| Průměr drátu [mm] | 12,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost