MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (CL203) C 180 (203.735) - Odpružení od 3/2001 do 5/2002, 1998 ccm, 95 kW, 129 hp, M 111.951, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 427 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,600 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 321 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,71 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,57 kg |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 429 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,1 mm |
| Výška [mm] | 320 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic, Elegance |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 102,9 mm |
| Výška [mm] | 331 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 321 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic/Elegance |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Classic/Elegance |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 435 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 173 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Vnější průměr [mm] | 169 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 321 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 429 mm |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 169 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Veličina | AA |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 396 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,348 kg |
| rozdělovač | 1 násobek |
| rozdělovač | 2 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 171 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost