OPEL ZAFIRA A velkoprostorová limuzína (T98) 2.2 16V (F75) - Odpružení od 9/2000 do 6/2005, 2198 ccm, 108 kW, 147 hp, Z 22 SE, velkoprostorová limuzína
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 324 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 13 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| Délka [mm] | 319 mm |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 324 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 13,8 mm |
| Veličina | MB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 316 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 319 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,40 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Průměr drátu [mm] | 8,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 316 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost