OPEL ASTRA G Šikmá zadní část (T98) 1.8 16V (F08, F48) - Odpružení od 9/2000 do 1/2005, 1796 ccm, 92 kW, 125 hp, Z 18 XE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,35 kg |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 10,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 337 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 10,75 mm |
| Délka [mm] | 297 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140,9 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2004 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,4 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,4 mm |
| Veličina | MB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | SPORT |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Klíčové písmeno | ZJ |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost