TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Odpružení od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 403 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 163 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 422 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 113 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 143 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1987 |
| Konstrukční rok do | 11/1987 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 404 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 163 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 403 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 163 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 404 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 163 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 422 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 113 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 143 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost