OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.2 16V (F35) - Odpružení od 3/2001 do 7/2004, 2198 ccm, 108 kW, 147 hp, Z 22 SE, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,84 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,650 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 6,7 |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,97 kg |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 13,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8,5 mm |
| Veličina | MB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,57 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 344 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 13,5 mm |
| Veličina | MB |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost