VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI - Odpružení od 11/2000 do 6/2006, 1896 ccm, 96 kW, 130 hp, ASZ, kombi
| Rok výroby od | 04/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 56 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 8 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 357 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,91 kg |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 7,1 |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Pružinová ocel |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 365 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,25 mm |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Označení barvy | oranžová (3x) |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 362 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
Dostupnost