OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68) - Odpružení od 8/2002 do 7/2006, 3175 ccm, 155 kW, 211 hp, Z 32 SE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar pružiny | 024 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 269 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost