OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) - Odpružení od 8/1997 do 8/1998, 1598 ccm, 74 kW, 100 hp, C 16 SEL, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 194 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 6,5 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 198 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9,6 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11,8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 133 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 805 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 650 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 805 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 650 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 805 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 650 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost