OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) - Odpružení od 1/2004 do 10/2010, 1796 ccm, 92 kW, 125 hp, Z 18 XE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 374 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 373 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Průměr drátu [mm] | 8,3 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,60 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Klíčové písmeno | SJ |
| Průměr drátu [mm] | 8,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 374 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,8 |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 8,3 |
| Průměr drátu [mm] | 8,30 mm |
Dostupnost