VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion - Odpružení od 8/2004 do 11/2008, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,84 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | 010 |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,25 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost