VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Odpružení od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Počet závitů | 6,95 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost