FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 Natural Power - Odpružení od 10/2009 do 2/2012, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 294 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 121 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 67 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 131 g |
Dostupnost