RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) - Odpružení od 5/2005, 1461 ccm, 78 kW, 106 hp, K9K 764, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 269 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 269 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,82 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 88 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 4,8 |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 269 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,76 kg |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| montovaná strana | nahoře |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 77 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | červená |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 134 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Grand Modus |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 268 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Grand Modus |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,25 mm |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost