VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI - Odpružení od 8/2005 do 10/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 316 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,800 kg |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 75 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,180 kg |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,2 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 357 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 349 mm |
| Vnější průměr [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,2 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,75 mm |
| Délka [mm] | 361 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,5 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost