SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 4x4 (RS413, ZD11S) - Odpružení od 1/2006, 1328 ccm, 66 kW, 90 hp, M13A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | JSA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,440 kg |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
| Vnější průměr [mm] | 154 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,5 mm |
Dostupnost