MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Odpružení od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,85 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 600000 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1040 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1010 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1135 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1100 kg |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 6,5 |
| Průměr drátu [mm] | 13,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 10,2 |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 6,4 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 10,2 |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,14 mm |
| Délka [mm] | 392 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,33 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 114 mm |
| Počet závitů | 8,4 |
| specifikace | with noise control |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 379 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,77 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 114 mm |
| Počet závitů | 9,4 |
| specifikace | with noise control |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 368 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 3,4 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 12,05 mm |
| Délka [mm] | 364 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,938 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1095 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1065 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Snížení [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Typ povolení | s odborným posudkem TÜV® |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1095 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1065 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,328 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 112 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 379 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,774 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 112 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost