VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion - Odpružení od 9/2005 do 11/2010, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, BLX, BLY, BVX, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,9 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl Sportline |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 366 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 356 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,72 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 118 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 368 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 344 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,38 kg |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13,2 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| Délka [mm] | 364 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| rozdělovač | 1 násobek |
| rozdělovač | 3 násobek |
| Vnější průměr 1 [mm] | 116 mm |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | fialová |
| Označení barvy | oranžová |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl Sportline |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost