VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI - Odpružení od 9/2006 do 12/2008, 1984 ccm, 169 kW, 230 hp, BYD, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
|---|---|
| Typ vozidla | Edition 30 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 302 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-6-160 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1K-6-160 000 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 333 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | žlutá |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,05 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Počet dveří | 3 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 13,00 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,05 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 12,50 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
| Barevné značení – barva 1 | žlutá |
| Barevné značení – barva 2 | bílá |
| Barevné značení – barva 3 | oranžová |
| Průměr drátu [mm] | 13,25 mm |
Dostupnost