SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Odpružení od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1175 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1050 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 293 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 6 |
| Průměr drátu [mm] | 14,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 378 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 10,5 |
| Průměr drátu [mm] | 10,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 15,17 mm |
| Délka [mm] | 301 mm |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 14,6 mm |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2009 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Aero |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| ne pro variantu vybavení | Aero |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2009 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,27 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 159 mm |
| Počet závitů | 6,5 |
| Pružina podvozku-ID | CC |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2009 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 398 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Počet závitů | 8,1 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Pružina podvozku-ID | MB |
Dostupnost