OPEL INSIGNIA A limuzína (G09) 2.0 CDTI (69) - Odpružení od 6/2013 do 3/2017, 1956 ccm, 103 kW, 140 hp, A 20 DTE, limuzína
| Varianta výbavy | ecoFlex |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E1000001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9,4 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9,4 mm |
| Veličina | CH |
| Veličina | CJ |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ecoFlex |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E1000001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,25 mm |
| Délka [mm] | 338 mm |
| Veličina | white AAHA |
| Veličina | white AAHB |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ecoFlex |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | E1000001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9,4 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9,4 mm |
| Veličina | EM |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ecoflex |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost