VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Odpružení od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-SW062539 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 337 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,800 kg |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 10,7 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | -P-990 000 |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Část | horní část |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 349 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-SW062538 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Část | horní část |
| druh plechu | vnitřní orámování pružiny |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,400 kg |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 12,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,400 kg |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 87 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 9,1 |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Část | horní část |
Dostupnost