VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Odpružení od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 950 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 840 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | S atestem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 980 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 925 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 9,8 |
| Průměr drátu [mm] | 10 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 303 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 12,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 9,8 |
| Průměr drátu [mm] | 10 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Část | horní část |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,801 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,228 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 368 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| pro OE číslo | 191411105T |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 411 105 K |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 130 g |
Dostupnost