PORSCHE BOXSTER (987) 2.7 - Odpružení od 7/2006 do 12/2009, 2687 ccm, 180 kW, 245 hp, M 97.20, Kabriolet
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Eibach |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet závitů | 6 |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Suspension Code I029 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 257 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 92 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 185 mm |
| Počet závitů | 4,15 |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 9,5 mm |
| Průměr drátu [mm] | 10,9 mm |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport Edition |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/2008 |
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem PASM |
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport Edition |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/2008 |
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem PASM |
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport Edition |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/2008 |
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem PASM |
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport Edition |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 01/2008 |
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem PASM |
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 227 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,82 kg |
| Veličina | F |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 181 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | Sport Chrono |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,59 kg |
| Veličina | F |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 178 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost