HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Odpružení od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 388 mm |
| Vnější průměr [mm] | 146 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,75 mm |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 384 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,865 kg |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 99 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,2 |
| párová čísla výrobku | SP3888 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sun and Light |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,75 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport/S/SE/ES |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,00 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Comfort, Elegance |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,58 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,00 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport/S/SE/ES |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,60 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,00 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13,8 mm |
| Délka [mm] | 367 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,43 kg |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Délka [mm] | 388 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez posuvné střechy |
| ne pro variantu vybavení | Executive |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,8 mm |
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Executive |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnou střechou |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,8 mm |
| Délka [mm] | 263 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | růžová |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport, S, SE, ES |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 263 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Executive,EX |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport, S, SE, ES |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport, S, SE, ES |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| párová čísla výrobku | RA3319 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| párová čísla výrobku | RA3318 |
Dostupnost
| verze pro těžký výkon | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 251 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost