VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - Odpružení od 5/2007 do 10/2010, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-8-116 825 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1K-7-067 062 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová (2x) |
| Označení barvy | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | oranžová |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,86 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pouzdrem |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | růžová |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 351 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Průměr drátu [mm] | 11,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 7,6 |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | oranžová |
| Průměr drátu [mm] | 11,75 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 354 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,2 |
| Označení barvy | modrá |
| Označení barvy | oranžová |
| Označení barvy | růžová |
| Průměr drátu [mm] | 11,75 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pouzdra |
| Počet závitů | 5,3 |
| Barevné značení – barva 1 | zelená |
| Barevné značení – barva 2 | oranžová (2x) |
| Barevné značení – barva 3 | modrá |
| Průměr drátu [mm] | 12,00 mm |
Dostupnost