OPEL VIVARO A valník/podvozek (X83) 2.0 ECOTEC - Odpružení od 8/2006 do 7/2014, 1998 ccm, 86 kW, 117 hp, F4R 820, valník/podvozek
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,60 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s nekonstantním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
| Volitelné | Ano |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | žlutá |
| Barevné značení – barva 1 | žlutá |
| Barevné značení – barva 2 | zelená |
| Průměr drátu [mm] | 9,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Délka [mm] | 292 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,68 kg |
| Tvar pružiny | miniblok |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Počet závitů | 8 |
| Pružina podvozku-ID | MBC |
Dostupnost