AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI - Odpružení od 9/2005 do 9/2006, 1968 ccm, 89 kW, 121 hp, BVG, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 309 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 292 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Incl S-Line |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,40 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 256 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,70 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 116 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 14,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 252 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,05 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,40 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | růžová |
| Označení barvy | růžová (3x) |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,50 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | růžová |
| Průměr drátu [mm] | 14,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost