VW JETTA III (1K2) 2.5 - Odpružení od 1/2006 do 10/2010, 2480 ccm, 110 kW, 150 hp, BGP, BGQ, BTK, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,18 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20522 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20522 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Vnější průměr [mm] | 103 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | BTK |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost