SUZUKI SWIFT II Šikmá zadní část (EA, MA) 1.3 (SF 413) - Odpružení od 3/1989 do 10/1996, 1298 ccm, 51 kW, 69 hp, G13BA, Šikmá zadní část
| Typ vozidla | Swift |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 80 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 93 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 7 |
| Průměr drátu [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Gti |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 286 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Gti |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,28 kg |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Swift |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 286 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 101 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 124 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | TSM.... |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,8 mm |
| Délka [mm] | 261 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Vnější průměr [mm] | 123 mm |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 295 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 151 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 149 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 148 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 121 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 266 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 122 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 264 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 120 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 266 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 123 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13,6 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | TSM |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 295 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,050 kg |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | Gti |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 122 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,88 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Počet závitů | 5,25 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,28 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 121,5 mm |
| Počet závitů | 6,6 |
| Pružina podvozku-ID | AC |
Dostupnost