SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI - Odpružení od 7/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, Šikmá zadní část
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 308 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 301 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,25 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | červená |
| Označení barvy | růžová (2x) |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 296 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,30 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 326 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 281 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,95 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 12,75 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější průměr [mm] | 142 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 13,55 mm |
| Délka [mm] | 296 mm |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 2,500 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost