FIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A) - Odpružení od 2/2008, 1360 ccm, 54 kW, 73 hp, KFT, KFV, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 67 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Trekking |
| Délka [mm] | 322 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 6,5 |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 323 mm |
| Veličina | AC |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 393 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost