VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel - Odpružení od 11/2007 do 12/2013, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, CCSA, CMXA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,180 kg |
| Vnější průměr [mm] | 111 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 357 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 346 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,90 kg |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina s konstatním průměrem |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Záruka | 5 let záruka nebo do 60.000 km při výměně v páru |
| Označení barvy | bílá |
| Označení barvy | oranžová |
| Průměr drátu [mm] | 11,8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost