SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel - Odpružení od 1/2008 do 6/2013, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, CCSA, CMXA, kombi
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 343 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
| Průměr drátu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | 010 |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20900 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zesílených tlumičů |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Vnější průměr [mm] | 147 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr drátu [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Vnější průměr [mm] | 141 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet závitů | 5,3 |
| Průměr drátu [mm] | 12,3 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Typ povolení | Nutná registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Veličina | E |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar pružiny | Šroubovitá pružina |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | se všeobecným osvědčením (ABE) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 1050 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 1150 kg |
Dostupnost